Koníčky | Dům a zahrada

Bavlna.cz - český bytový textil

Anonym

14:37 | 9.9.2008
Anonym

Hodnocení

Internetový prodej bytového textilu, specializujeme se na povlečení Matějovský, přikrývky a polštáře značky Lambela a Brotex. Ložní povlečení z bavlny a krepu, povlečení do postýlky, přikrývky a polštáře z ovčí vlny, peří a dutého vlákna, kožešiny.

Bavlna.cz - český bytový textil
Bavlna.cz - český bytový textil

Vyberte si ze široké nabídky povlečení Brotex, BENETTON a nabídky povlečení Tanatex. Nabízíme bavlněné, krepové, flanelové a saténové povlečení. V nabídce povlečení také naleznete klasické povlečení, licenční povlečení, povlečení s fototiskem a další povlečení. Přikrývky a polštáře nabízíme od výrobců Brotex, Batex a Lambela. Přikrývky a polštáře jsou vyrobeny z vlny, dutého vlákna a peří. Nově nabízíme matrace Gumotex a další značky matrací.

Na dnešním, nejenom českém trhu, se objevují obrovská kvanta povlečení, která mají různou kvalitu, cenu i původ. Každá země má své normy zaměřené na požadavky kvality ale i hygieny. V zemích Evropy jsou nastavena přísná kritéria pro kvalitu použitých látek i pro volbu barviv. Tímto je zaručena zdravotní nezávadnost a barevná stálost těchto látek a povlečení z nich vyrobených. Bohužel, nalezneme na našem trhu i povlečení, která jsou dovážená z Asie, kde se o přísných normách nedá v žádném případě hovořit..

Na našem trhu se nacházejí povlečení o různých rozměrech v různých soupravách. V české republice jsou stanoveny tři standardní rozměry, přičemž povlečení polštáře musí mít rozměr 90x70cm, povlečení jednoduché přikrývky má rozměr 140x200cm a povlečení určené pro manželské přikrývky má rozměr 240x200cm. Vzhledem k tomu, že průměrná výška populace roste, je potřeba vyrábět povlečení o větších délkách na prodloužené přikrývky. Používají se rozměry 140x220cm a 240x220cm. Na trhu se můžete setkat i s rozměry 280x200cm, 280x220cm, ale tato povlečení nakupujte jen tehdy, když k nim máte přikrývku. Zakupte si hned několik sad povlečení do zásoby, protože se může stát, že za pár let už povlečení na tuto přikrývku neseženete. Obrovský pozor dejte i na síť obchodních domů s nábytkem ze Švédska, kde se prodává povlečení v šířkách 150cm, které není kompatibilní s naši českou normou.

Dobře si promyslete, z jaké látky Vám bude povlečení vyhovovat. Na trhu se nachází povlečení z pěti materiálů, které se mimo jiné liší v žehlení. Povlečení z bavlny, flanelu a saténu musíte po každém vyprání vyžehlit. Aby se předešlo této nepříjemné práci, zaměřily se výrobní společnosti na vývoj nových materiálů. Vznikl tak nežehlivý satén a bavlněný krep. Zakoupením povlečení z nežehlivého saténu a bavlněného krepu ušetříte mnoho času a energie, ale musíte si připravit více peněz.

Zdroj: Bavlna.cz

Nepřehlédněte

Optimalizujte si daně před koncem roku

Optimalizujte si daně před koncem roku

15.12. | 00:30 Finexpert.e15.cz

Vhodně zvolenou daňovou strategií lze ušetřit velké množství…

Prvý slovenský mačací raj – OZ Mačací raj Nové Zámky

Prvý slovenský mačací raj – OZ Mačací raj Nové Zámky

22.10. | 06:40 Wildcats.sk

Mačací raj” je názov súkromného depozitu pre mačičky, ktorý…

Jak využít amatérské fotografie

Jak využít amatérské fotografie

18.10. | 22:08 Web.libimseti.cz

Amatérské fotografování, lidem co jsou technicky zaměření,…

Výměna oken při rekonstrukích | Inoutic

Výměna oken při rekonstrukích | Inoutic

18.10. | 17:57 Inoutic.cz

Výměna oken představuje ekonomicky výhodné a…


Komentáře

  • Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buď první!
  • Anonym

Oblíbenost

Anonym