Lidé | Celebrity

[FOTO] Nahá Kateřina Kornová pro LEO

Tapta

07:02 | 4.4.2008
Tapta

Hodnocení

Zkraje devadesátých let vypadal erotický průmysl úplně jinak. Naše hvězdy se často a rády fotily. Nešlo jen o decentní snímky, častokrát byly zveřejňovány skutečné sexy polohy.

[FOTO] Nahá Kateřina Kornová pro LEO
[FOTO] Nahá Kateřina Kornová pro LEO

Zkraje devadesátých let vypadal erotický průmysl úplně jinak. Naše hvězdy se často a rády fotily. Nešlo jen o decentní snímky, častokrát byly zveřejňovány skutečné sexy polohy. Mezi nejvýznamnější osoby této doby patří Bára Basiková, Heidi Janků a v neposlední řadě také Kateřina Kornová (40).

Plejáda nahých celebrit postupem času stagnovala. Skandál se objevil jen málokdy. Za všechny tyto osudy jmenujme Terezu Pergnerovou či Dianu Kobzanovou. Méně odvážné byly Agáta Hanychová nebo Kateřina Průšová. V jednom ze svých rozhovorů Kornová prozradila, jak to má s faktem, být středem pozornosti: „Jak kdy a jak v čem. Někdy to tak vypadá a přiznám se, že občas ráda provokuji. Pak zase utíkám, křičím a volám o pomoc. Když to tak vezmu, vlastně nechci být za každou cenu středem pozornosti.” Ať už je pravda jakákoli, dřív se o ní hovořilo často, dnes už méně.

Tehdy se o erotické sadě pro LEO psalo toto: „Kateřina Kornová a fotky z Lea byly velice očekávané. Kdo by nechtěl vidět vysportované tělo modelky zcela nahé. V minulosti ukázala, že jí nevadí ani lesbický sex, a tak se nikdo nedivil, že jí nevadí, pokud pózuje zcela nahá a erotika je pro ni příjemným zpestřením. Kateřina Kornová a fotky z Lea se staly ve své době nejvyhledávanější na českém internetu.”

Tento článek byl vydán Pátek, Duben 4th, 2008 v 7.00 a byl zařazen do rubriky Celebrity Můžete navázat na odpovědi tohoto článku prostřednictvím zdroje RSS 2.0 Můžete zanechat odpověd, nebo vytvořit tzv. trackback z vaší vlastní stránky.

Zdroj: Plk.unas.cz

Nepřehlédněte

Člověk stvořil Boha

Člověk stvořil Boha

19.11. | 01:04 Eos650.blogspot.cz

Proč ale svaté písmo tvrdí, že Bůh stvořil člověka, a lidi…

GVKB je spravedlivý

GVKB je spravedlivý

18.11. | 13:26 Eos650.blogspot.cz

Nic nevíte a jak tedy můžete tvrdit, že GVKB není…

Bůh poslušnost od všeho požaduje

Bůh poslušnost od všeho požaduje

18.11. | 11:08 Eos650.blogspot.cz

Bůh není na nebesích, ani v chrámu, on je všude jako…

Jak se zbavit vzteku?

Jak se zbavit vzteku?

17.11. | 10:17 Eos650.blogspot.cz

Spory a hádky jsou užitečné věci. Slouží k vybití duševní…


Komentáře

  • Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buď první!
  • Anonym

Oblíbenost

Mikeee
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym
Anonym