Volný čas | Zajímavosti

Ladíme prima cool!

Hodnocení

Zaujala vás nová televizní stanice Prima COOL, určená především mladším divákům. Chcete se na ni podívat nebo ji zpřístupnit svým dětem, aby se měli na co dívat? Poradíme vám, jak můžete bez problému sledovat novou televizní stanici Prima COOL! Možná se budete divit, ale existuje více způsobů, jak se k vysílání televizní stanice Prima COOL dostat.

Ladíme prima cool!
Ladíme prima cool!

Jelikož je přenos televize Prima COOL plně ditigální, je nutné uzpůsobit tomu i přenost jejího vysílání a také distribuci digitálního signálu k divákům. Toho lze dosáhnout hned několika cestami:

Jednou z prvních variant, kterou můžete sledovat televizní stanici Prima COOL je zakoupením speciálního zařízení pro příjem digitálního pozemního vysílání - takzvaného set-top boxu. V současné době je digitálním signálem pokryta většina plochy České republiky. Reaguje se tak na trend přechodu z analgového televizního vysílání na digitální. K příjmu digitálního vysílání je nutné si zakoupit zařízení set-top box, což je taková malá krabička, která se připojí z jedné strany k televizní anténě a z druhé strany k vaší televizi. Zajišťuje tak příjem digitálního signálu, který pak tlumočí vaší televizi. Výhodou digitálního signálu oproti analogovému je rozhodně v kvalitě přenosu. Celkový dojem z obrazu i zážitek se tak posouvá na úplně jinou úroveň. Nejste-li si jisti, jestli je právě vaše lokace pokryta digitálním signálem, můžete se podívat na mapu níže.

Máte doma kabelovou televizi? Pak již nemusíte dále nic řešit! Vysílání a program televizní stanice Prima COOL je ze zákona zařazen ve všech současných nabídkách operátorů kabelových sítí. Pokud ji v nabídce ve svém přijímači nemáte nebo se vám ji nedaří "naladit", pak kontaktujte svého poskytovatele kabelové televize a žádejte sjednání nápravy.

Pro příjem digitálního vysílání a plnohodnotného sledování televize Prima COOL je nutné mít doma satelitní set-top boxs integrovaným dekodérem nebo přídavným modulem Cryptoworks a k ní také přístupovou kartu. Zde uvádíme nastavení vašeho satelitního přijímače pro plnohodnotné sledování televize Prima COOL:

Zdroj: Iprima-Cool.cz

Nepřehlédněte

Jiřina Vetchý nechtěl hrát Okresní přebor se Sobotou

Jiřina Vetchý nechtěl hrát Okresní přebor se Sobotou

7.1. | 02:43 Aktualne.centrum.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze…

Holky a tráva: Prolistujte si konopný kalendář

Holky a tráva: Prolistujte si konopný kalendář

7.1. | 02:43 Reflex.cz

Přestože je všeobecně známo, že pěstování konopí je převážně…

Trucky na ledě 2. řada ONLINE

Trucky na ledě 2. řada ONLINE

7.1. | 02:43 Truckynalede.cz

Trucky na ledě jsou zpátky na Prima COOL a také na…

Vznikla Iniciativa Petr Čtvrtníček prezidentem

Vznikla Iniciativa Petr Čtvrtníček prezidentem

4.11. | 13:32 Taborsko.webnode.cz

ČR - V říjnu 2012 vznikla na sociální síti Facebook občanská…


Komentáře

  • Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buď první!
  • Anonym

Oblíbenost