Lidé | Sex a vztahy

Mužský orgasmus bez ejakulace

Hodnocení

Všichni dobře známe „klasický“ průběh sexu. Víme, že v okamžiku, kdy muž prožije svůj orgasmus, tak jeho tělo vytlačí ejakulát potřebný k oplodnění ženy. Ovšem ne vždy chceme být oplodněny, ale zároveň chceme, aby muž i tak prožil svůj vrchol, aniž by v jeho průběhu musel ihned opustit ženský úkryt.

Mužský orgasmus bez ejakulace
Mužský orgasmus bez ejakulace

Všichni dobře známe „klasický“ průběh sexu. Víme, že v okamžiku, kdy muž prožije svůj orgasmus, tak jeho tělo vytlačí ejakulát potřebný k oplodnění ženy. Ovšem ne vždy chceme být oplodněny, ale zároveň chceme, aby muž i tak prožil svůj vrchol, aniž by v jeho průběhu musel ihned opustit ženský úkryt. Samozřejme tu existuje spousta jiných možností, jako je použití prezervativu nebo hormonální antikoncepce, jež jsou rozhodně bezpečnější před nechtěným otěhotněním. Je to ale stejně vzrušující?

Muži, ovládající dokonale taje sexuálního světa a svého těla, umějí i tento adrenalinový kousek. Jeho podstata spočívá ve schopnosti kontrolovat přicházející orgasmus. V momentě, kdy si uvědomují, že je tu jejich chvíle, tak místo, aby se uvolnili a odevzdali se tomuto okamžiku, zapojí veškeré svalstvo od pasu dolů a plně stisknou svěrače.

Tím dojde k zamezení průchodu semene močovou trubicí a ejakulát se vrátí zpět. Nejvhodnější pozicí pro tento experiment je poloha v sedu se zkřízenýma nohama nebo v sedu na patách. Zatnete-li svalstvo včas, může se stát, že vzrušení trochu opadne. Proběhnou-li však kontrakce, je důležité, abyste sevření udrželi po co nejdelší dobu.

Pokud dosáhnete úspěchu a prožijete orgasmus bez ejakulace, vaše sperma se částečně vstřebá zpět a jistá část po nějaké chvíli pozvolna vyteče ven. Může se ale stát, že celý ejakulát zůstane uvnitř.

Zdroj: Topzine.cz

Nepřehlédněte

Super dárky jsou erotické pomůcky

Super dárky jsou erotické pomůcky

24.10. | 16:10 Darky-Clanky.cz

Gynekologové, sexuologové i urologové mnohdy také zdůrazňují…

Únik plynu v Litvínově zaměstnal v podvečer hasiče,…

Únik plynu v Litvínově zaměstnal v podvečer hasiče, plynaře a městské strážníky

19.10. | 22:40 Udalosti112.cz

LITVÍNOV / 18.10.2012 Masivní únik plynu zaměstnal ve…

Jak správně vychovávat děti?

Jak správně vychovávat děti?

18.10. | 10:37 Web.libimseti.cz

Jediná možnost je zrušit soukromí, protože zanikne rodina a…

Optimální myšlenkový směr

Optimální myšlenkový směr

17.10. | 15:35 Web.libimseti.cz

Jaký je optimální myšlenkový směr, kterým se máme vydat,…


Komentáře

Oblíbenost