Kultura | Filmy a recenze

Online filmy ke shlédnutí

Anonym

12:14 | 3.4.2010
Anonym

Hodnocení

Online filmy můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv, je jen na Vás zda si najdete volný čas na nějaký skvělý online film. Jestli se opravdu nudíte a nevíte co s volným časem, projděte si naše online filmy ke shlédnutí zdarma nebo online videa zdarma. A nebude-li se Vám chtít čekat na limit na megavideo, využijte možnosti jak obejít limit na megavideo a dodívat se v klidu a hlavně zdarma na oblíbený online film. Najděte si tedy svůj online film ke shlédnutí a film online ke shlédnutí zdarma a bavte se!!! Online filmy neustále přidáváme a doplňujeme, naleznete zde nové filmové novinky, premiéry, ale i starší filmy, či filmy pro pamětníky. Ke každému online filmu, je připojen popis a hodnocení z filmového serveru CSFD. Můžete tedy vybírat filmy i podle kvality hodnocené jak kritiky filmů, tak samotnými uživateli na CSFD. Neváhejte a sledujte filmy zdarma na našem webu a zažeňte všední nudu!!!

Online filmy ke shlédnutí
Online filmy ke shlédnutí

Zdarma máte možnost sledovat online filmy na tomto webu podle filmových žánrů jako jsou Akční, Animovaný, Dobrodružný, Dokumentární, Drama, Fantasy, Historický, Horor, Hudební, Katastrofický, Komedie, Krimi, Muzikál, Mysteriózní, Pohádka, Psychologický, Rodinný, Romantický, Sci-Fi, Sportovní, Thriller, Válečný, Western, další filmové žánry se připravují.

Žánr (fran. genre – druh) je rozdělení konkrétních forem umění podle kritérií relevantních dané formě (např. filmový žánr, hudební žánr nebo literární žánr). Ve všech odvětvích umění jsou však žánry neurčité kategorie bez pevných hranic a jsou určeny především zažitými konvencemi. Mnoho děl pak jde napříč několika žánry a používá a kombinuje tyto konvence.

V malířství se slovem žánr označuje malba, při níž je na pozadí města či vesnice zachycen běžný život zpravidla prostých anonymních lidí. Nejde zde tedy o zobrazení či dokonce oslavu konkrétních osob, měst či krajiny, ale pouze o zobrazení divácky vděčné pracovní, obchodní, bitevní atd. scény. Ta může mít i komické vyznění. Žánr byl oblíben především ve druhé polovině osmnáctého a po celé devatenácté století. — Stejný význam má žánr i v literatuře (mluví se o „žánrovém obrázku“). Je typický pro literaturu přelomu 19. a 20. století (v Čechách se s ním setkáváme např. v tvorbě Ignáta Herrmanna či J. Morávka)

Zdroj: Online-Filmy.vsetu.eu

Nepřehlédněte

Už to nejde jako za mlada:-)

Už to nejde jako za mlada:-)

7.1. | 02:43 Video.maxizabava.cz

Zábava v důchodu aneb už to tolik nejde:-)

Horkýže slíže vydávájí výběrovku a jedou na turné

Horkýže slíže vydávájí výběrovku a jedou na turné

7.1. | 02:43 Koule.cz

Slovenští punkrockeři Horkýže slíže vydávají pod názvem V…

Iron Man 3 - první trailer

Iron Man 3 - první trailer

23.10. | 20:39 Filno.pise.cz

Včera jste se mohli podívat na první plakát k filmu Iron Man…

Zrecykluj song a vyhraj vlastní videoklip

Zrecykluj song a vyhraj vlastní videoklip

7.10. | 14:53 Hudebniakce.cz

Máte kapelu nebo jen rádi zpíváte, chtěli by jste natočit…


Komentáře

  • Anonym

    Anonym, 2.5.2010 000 00:51

    Na www.vsetu.eu v sekci seriály je nebezpečný vir : Trojan:JS/Redirector.Bk !!!!!

  • Anonym

Oblíbenost

Anonym
Anonym