Volný čas | Zábava

Trucky na ledě 1.díl online

Anonym

11:13 | 31.7.2010
Anonym

Hodnocení

Připraveni vyrazit. První díl amerického seriálu Trucky na ledě. Šestice řidičů ze Severní Ameriky se chystá do kanadského městečka Yellowknife. Výchozí bod, kde čekají náklady za miliony dolarů potřebné v diamantových dolech vzdálených více jak 500 km. Za 60 dnů, kdy zamrznou jezera a řeky, na kterých je možné vytvořit ledovou dálnici, musejí přepravit 10 000 nákladů, které jsou potřebné v dolech s hodnotou diamantů odhadovanou na 40 miliard amerických dolarů. Jak to dopadne? Sleduj první díl online!

Trucky na ledě 1.díl online
Trucky na ledě 1.díl online

Každou zimu se již po několik desítek let sjíždí ti nejodvážnější řidiči trucků do hlavního města kanadských Severozápadních teritorií Yellowknife, kde na ně čeká 10 000 nákladů, které se musí dopravit do více jak 500 kilometrů vzdálených diamantových dolů během 60 dní, kdy je cesta k nim přístupná. Je to právě v zimě, kdy v krutých zimách zamrzá většina kanadských jezer a řek, a proto je možné vytvořit něco jako ledovou dálnici přímo na nich. Jízda po ledu je extrémně nebezpečná a je nutné dodržovat určitá pravidla, kdo je poruší ohrožuje nejen sebe, ale i ostatní řidiče.

V tomto díle se seznámíme s partičkou hlavních řidičů první série. Prvním je velezkušený Hugh Rowland, který bude brázdit ledovou dálnici již podvacáté. Dalším je jeho kolega Rick Yemm, horká hlava a šílenými nápady, který si nenechá nic líbit. Dalším kolegou je nováček Drew Sherwood. I přes svůj pokročilý věk je na ledové dálnici poprvé. Společnost jim budou dělat Jay Westgard, mistr v přepravě nadměrných nákladů, Alex Debogorski, veterán ledové dálnice, na kterou vyráží už po šestadvacáté, a mladičký T.J. Tilcox tvrdící, že mu jde hlavně o zkušenosti. Jak dopadnou první přepravy nováčků? Kdo má největší sebevědomí a nejvíc keců? Sleduj online Trucky na ledě!

Zdroj: Truckynalede.cz

Nepřehlédněte

Jiřina Vetchý nechtěl hrát Okresní přebor se Sobotou

Jiřina Vetchý nechtěl hrát Okresní přebor se Sobotou

7.1. | 02:43 Aktualne.centrum.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze…

Holky a tráva: Prolistujte si konopný kalendář

Holky a tráva: Prolistujte si konopný kalendář

7.1. | 02:43 Reflex.cz

Přestože je všeobecně známo, že pěstování konopí je převážně…

Trucky na ledě 2. řada ONLINE

Trucky na ledě 2. řada ONLINE

7.1. | 02:43 Truckynalede.cz

Trucky na ledě jsou zpátky na Prima COOL a také na…

Vznikla Iniciativa Petr Čtvrtníček prezidentem

Vznikla Iniciativa Petr Čtvrtníček prezidentem

4.11. | 13:32 Taborsko.webnode.cz

ČR - V říjnu 2012 vznikla na sociální síti Facebook občanská…


Komentáře

  • Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buď první!
  • Anonym

Oblíbenost

Anonym
Anonym