Jaros

13:53 | 28.12.2010
Jaros

Hodnocení

Hokejový gólman Detroitu Chris Osgood v nočním zápasu na ledě Colorada pomohl svému týmu k výhře 4:3 v prodloužení a tím završil svou kolonku vítězství na hranici čtyř set. V historickém pořadí nejlepších patří osmatřicetiletému veteránovi desátá příčka.

Následující tři roky vytvořil s Mikem Vernonem vyrovnanou dvojici brankářů, která Detroit dovedla ke dvěma finálovým sériím Stanley Cupu, z nichž ta z roku 1997 byla nakonec úspěšnou. Hned další sezonu se klubu nepodařilo držitele Conn Smyth Trophy Vernona udržet, a tak se zrodila sázka na Osgooda.

Kanadský brankář důvěru splatil tím nejlepším způsobem, když svého zaměstnavatele dovedl na trůn nejvyšší. Tímto se mu podařilo umlčet kritiky, pro které nebyl na těžké zápasy play off psychicky dostatečně odolný.

Osgood vydržel ve městě automobilů do roku 2001 než si ho vybral tým New Yorku Islanders. Za čtyři roky později po angažmá u St.Louis Blues se však už opět hlásil v kabině Red Wings. S novými zkušenostmi mužstvu v roce 2008 pomohl k zisku už třetího Stanley Cupu.

Zdroj: Sporty-Online.cz

Nepřehlédněte

Těsná prohra Slovanu "C" s Aší | TJ Slovan…

Těsná prohra Slovanu "C" s Aší | TJ Slovan Karlovy Vary

30.1. | 10:14 Tjslovankv.g6.cz

Céčko přivítalo na domácích drahách tým z Aše, který se v…

Uruguajsky kanonier Suarez uz patri Liverpoolu - Futbal…

Uruguajsky kanonier Suarez uz patri Liverpoolu - Futbal - Sport

28.1. | 20:58 Aktualne.centrum.sk

Aktualne.sk - kompletne spravodajstvo, spravy z domova i zo…

Silniční kolo Fondriest TF1 Anniversary Chorus SL -…

Silniční kolo Fondriest TF1 Anniversary Chorus SL - vel. L - Výprodej skladových kol - Celá kola |.

28.1. | 11:55 Dev.kolokram.cz

Kolo je skladem ve velikosti L. Dodání možné okamžitě.

Metodika tréninku a výživové poradenství » Jiří Lenikus…