Sport

Tipsport extraliga: Lídr z Vítkovic prohrál ve Zlíně, Mladá Boleslav naplno bodovala v Plzni

Jaros

23:24 | 2.1.2011
Jaros

Hodnocení

Nedělní zápasový program hokejové Tipsport extraligy odstartoval unikátním soubojem pod širým nebem mezi Pardubicemi a Kometou Brno. Východočeši v něm svého soupeře porazily 4:2 a i díky večernímu zaváhání Liberce s Třincem po vzestupu uhájili třetí příčku tabulky.

Tipsport extraliga: Lídr z Vítkovic prohrál ve Zlíně, Mladá Boleslav naplno…

Celek Steelu po zaváhání s brněnskou Kometou si připsal bodovou ztrátu i dnes. Svěřenci trenéra Trličíka prohráli na domácím ledě i se Zlínem. Hosté se po pětačtyřiceti minutách hry mohli pyšnit luxusním tříbrankovým vedením, ale tlak Vítkovic posléze gólman Duba neustál. Huna se J. Sýkorou snížili na rozdíl jediného zásahu. Toužebného vyrovnání se už domácí celek nedočkal ani během své power-play.

To Kladno už slibně rozehraný zápas ztratilo. Tým Vagnerplastu vedl na Slavii ještě sedm minut před koncem normální hrací doby 2:3, ale nejprve gólové manko smazal Vašíček a šest sekund před sirénou rozesmutnil hosty T. Svoboda.

Neúspěšnou misi absolvovali i hráči Litvínova. Benzina zavítala na led Karlových Varů, se kterými se už ve druhé minutě dostala do vedení. Branka Bojera však byla jejich jediným radostným okamžikem. Energie litvínovskou snahu razantně ukončila čtyřmi góly. Do Hüblovy sítě se postupně trefili Melenovský, Pech a ve dvou případech i Skladaný.

Zdroj: Sporty-Online.cz

Nepřehlédněte

Těsná prohra Slovanu "C" s Aší | TJ Slovan…

Těsná prohra Slovanu "C" s Aší | TJ Slovan Karlovy Vary

30.1. | 10:14 Tjslovankv.g6.cz

Céčko přivítalo na domácích drahách tým z Aše, který se v…

Uruguajsky kanonier Suarez uz patri Liverpoolu - Futbal…

Uruguajsky kanonier Suarez uz patri Liverpoolu - Futbal - Sport

28.1. | 20:58 Aktualne.centrum.sk

Aktualne.sk - kompletne spravodajstvo, spravy z domova i zo…

Silniční kolo Fondriest TF1 Anniversary Chorus SL -…

Silniční kolo Fondriest TF1 Anniversary Chorus SL - vel. L - Výprodej skladových kol - Celá kola |.

28.1. | 11:55 Dev.kolokram.cz

Kolo je skladem ve velikosti L. Dodání možné okamžitě.

Metodika tréninku a výživové poradenství » Jiří Lenikus…